073-77-88-227

שירותים

שירותי הפצה מתקדמים

אנו בחברת השליחויות שחף שליחויות ופתרונות שינוע מציעים שירותי הפצה לעסקים מתקדמים תוך קביעת רף חדש לאיכות השירות הניתן לעסקים בישראל. אנו מפעילים מערך הפצה משוכלל ומתקדם עבור מוסדות ועסקים, חברות וחנויות מקוונות, אתרי אינטרנט ולכל בית עסק אשר זקוק לשירותי הפצה לעסקים מתקדמים.

השירות שלנו – היתרונות שלך

בעזרת השירות המקצועי, היעיל והמהיר מבית שחף שליחויות – לכל בעל עסק או חנות מקוונת יש אפשרות להזין הזמנה לשילוח דרך אתר האינטרנט שלנו, או להזין פרטים ישירות למערכת המשלוחים. כאשר ההזמנה מופקדת במערכת, היא עוברת לשליח מטעמנו המגיע לאסוף את הפריטים.

בשלב הבא החבילות מגיעות אלינו למחסן המיון המרכזי של החברה, ויוצאות להפצה בתוך יום מסיום המיון והרישום. לטובת כך, חברת המשלוחים שחף שליחויות ופתרונות שינוע מפעילה צי רכבים שמתאים לכל סדר גודל של משלוח – וגם למשלוחים המובלים על גבי משטחים. נוסף על כך, אנו מבצעים את התיאום מול הלקוח ודואגים למסור לו את החבילה בזמן הקצר ביותר.

מבחינתך, המשמעות היא שיש לך את האפשרות לנהל מעקב צמוד אחר המשלוח לכל אורך הדרך – ואילו הלקוחות שלך יהיו מרוצים משירות הפצה שהוא אמין, זריז ומקצועי.

שירותי הפצה מתקדמים מאת המומחים

מערך הפצה מקצועי שפועל מתוך ניסיון ועל סמך יכולות לוגיסטיות מוכחות הוא בעל פוטנציאל להגדיל את קהל הלקוחות ולסייע לכל עסק לעמוד במטרות שהציב לעצמו. לשם כך, שחף שליחויות ופתרונות שינוע מעמידה לרשותך שירותי הפצה לעסקים מתקדמים שמסייעים לעסקים לנסוק לגבהים חדשים.

הבטחת ללקוח שהחבילה תגיע אליו כבר מחר? או בתוך שלושה ימי עסקים? קיצור זמן הגעת המשלוח הוא קריטי – ואנו נדאג שתעמוד במילתך. כל שעליך לעשות הוא פשוט ליצור עמנו קשר כבר עכשיו ולקבל הצעת מחיר משתלמת.

מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מינימום 100 הזמנות בחודש

    או חייגו

    073-77-88-227

    שירותים נוספים