073-77-88-227

שירותי משלוחים

שירות משלוחים הוא אחד מהשירותים המקצועיים הנחוצים לכל בית עסק, זאת ללא קשר לגודלו, כאשר היקף שירותי השליחויות נקבע בהתאם לצרכי בית העסק ותדירות השימוש במשלוחים. כמו כן, חשוב לציין שקיימים מספר סוגים שונים של שירותי שליחויות אותם ניתן להתאים לצרכי בית העסק, וביניהם, שליחויות משפטיות, משלוחים לבתי עסק בתחום ההסעדה, שליחויות לחנויות אונליין, שירות משלוחים מהיר מהיום להיום או מהיום למחר, שירותי הובלת סחורות ומטענים ושירותי משלוחים נוספים.

שירותי הפצה מתקדמים

אנו מפעילים מערך הפצה משוכלל ומתקדם עבור מוסדות ועסקים, חברות וחנויות מקוונות, אתרי אינטרנט ולכל בית עסק אשר זקוק לשירותי הפצה מתקדמים.

לעמוד השירות

שירותי הפצה מתקדמים

חברת שליחויות לעסקים

אנו מפעילים מערך הפצה משוכלל ומתקדם עבור מוסדות ועסקים, חברות וחנויות מקוונות, אתרי אינטרנט ולכל בית עסק אשר זקוק לשירותי הפצה מתקדמים.

לעמוד השירות

חברת שליחויות לעסקים

שירותים מיוחדים

שחף שליחויות ופתרונות שינוע מעמידה לרשותם של לקוחות עסקיים מערך שירות משלוחים מיוחדים

לעמוד השירות

שירותים מיוחדים

הובלת סחורות ומטענים

במסגרת השירות, אנו מובילים סחורות ומטענים על גבי משטחים, מציעים שינוע מטענים כבדים או גדולים –

לעמוד השירות

הובלת סחורות ומטענים

משלוחים מהיום למחר

אנו מספקים שירותי משלוחים לכל הארץ מהיום למחר באמצעות המערך הארצי שלנו

לעמוד השירות

משלוחים מהיום למחר

שירותים לוגיסטיים

אנו מציעים מגוון שירותי משלוח והפצה לעסקים ולבעלי חנויות אינטרנט E-commerce במגוון נרחב של אפשרויות ימי הפצה.

לעמוד השירות

שירותים לוגיסטיים

משלוחים לאתרי eCommerce

שחף שליחויות הקימה מערך מקצועי ויעיל המבוסס על חשיבה מעמיקה והכרת עולם המסחר האלקטרוני על בורי

לעמוד השירות

משלוחים לאתרי eCommerce

משלוחים לכל חלקי הארץ

לעמוד השירות

משלוחים לכל חלקי הארץ

מה חשוב לבדוק כאשר בוחרים בחברת שליחויות?

בחירה של חברת שליחויות, חשוב שתעשה בהתאם לכל אחד מהפרמטרים המקצועיים הבאים:

  • סוגי שירות השליחויות המוצעים לכם על ידי החברה – כפי שציינו לעיל, ישנם מספר סוגים של שירותי משלוחים, לכן, חשוב להתאים את סוג השירות לצרכי המשלוחים הנחוצים לכם.
  • אזורי המשלוח – כיום, תוכלו ליהנות משירות משלוחים לוקאלי המתקיים באזור גיאוגרפי מסוים לצד שירותי משלוחים בפריסה ארצית. לפיכך, בחירת חברת משלוחים מומלץ שתעשה בין היתר בהתאם ליכולות של החברה לספק לכם את השירות על פי אזורי המשלוח הנחוצים לכם.
  • היקף השירותים המוצעים לכם – זהותה של חברת השליחויות, חייבת להיבחר בהתאם להיקף השירותים המוצעים לכם והתאמתם לכל צרכי המשלוח הנחוצים לכם, וביניהם, שירותי משלוחים מהיר מהיום להיום או מהיום למחר, שירות משלוחים מאובטח, שירות משלוחים בפריסה ארצית, שירותי אחסנה סחורות, מטענים ודבר משלוח במידת הצורך ופתרונות שירות נוספים.

מעבר לכל אלו, מומלץ לבדוק איזה חברות וסוגי עסקים עובדים עם חברת השליחויות וזאת על מנת לקבל אינדיקציה ליכולות הביצוע של חברת השליחויות. בדרך כלל, חברות גדולות ומבוססות הנדרשות להיקף גדול של שירותי שליחויות במהלך החודש, יבחרו בקפידה רבה את חברת השליחויות ועצם הבחירה בחברה כזו או אחרת יכול להעיד במשהו על טיב השירות אותו גם אתם תקבלו.

בחירת שירות משלוחים מהיר ומאובטח

שירות משלוחים מהיר ומאובטח נחוץ כיום ללא מעט עסקים הנדרשים לביצוע משלוח תחת אבטחה שאמור להגיע ליעדו בפרק הזמן הקצר ביותר. לפיכך, עסקים, חברות וארגונים הנדרשים לשירות משלוחים מהיר ומאובטח, חשוב שיבחרו בחברת משלוחים היודעת לספק את השירות הנ"ל, תוך התאמת השירות לצרכי הלקוחות. בדרך כלל שירות משלוחים מאובטח נעשה לצרכי הפקדת כספים בבנק או לצרכי איסוף ומסירה של מסמכים בעלי חשיבות משפטית ו/או עסקית גבוהה. כמו כן, ישנן לא מעט חברות הנדרשות למשלוח של דבר דואר מסווג וגם במקרים אלו נדרש שירות משלוחים מהיר ומאובטח.

שירות משלוחים לעסקים בכל סדר גודל

כאשר מדובר בשירותי שליחויות לעסקים אין כל חשיבות לגודלו של בית העסק ולהיקף המשלוחים הנחוצים לו, לכן, בחירת חברת שליחויות חייבת להיעשות בקפידה רבה גם על ידי עסקים גדולים הנדרשים להיקף גדול יחסית של שירות משלוחים בארץ ברמה החודשית וגם לעסקים קטנים יותר הנדרשים לשירותי משלוחים מעת לעת ולא באופן רציף ותדיר. בשני המקרים, מומלץ מאוד להתאים את סוג השירות לצרכיו של בית העסק.

אם גם אתם מחפשים אחר חברת שליחויות המאפשרת לכם ליהנות מפתרונות שילוח והפצה ברמה הגבוהה ביותר, זה הזמן להכיר את שחף שליחויות, חברת שליחויות בפריסה ארצית המעמידה לרשותכם מגוון רחב של יתרונות שירות לאורך כל הדרך, וביניהם:

  • התמחות מקצועית בכל סוגי השליחויות, לרבות, שליחויות משפטיות, שליחויות בארץ מהיום למחר או מהיום להיום, שירות משלוחים אקספרס למקרים בהולים, שירות משלוחים מהיר ומאובטח, שירותי אחסנה במידת הצורך, שירותי הובלת מטענים וסחורות ושירותים נוספים המותאמים לכל בית עסק, חברה או ארגון בהתאמה אישית מלאה.
  • מערך כלל ארצי המשלב בתוכו 4 מחסנים לוגיסטיים בפריסה ארצית, למעלה מ-180 נקודות הפצה מצפון ועד דרום, צי מקצועי של למעלה מ-55 רכבי שליחויות מסוגים שונים ומערך של למעלה מ-80 שליחים מיומנים ומנוסים.
  • שירות אישי לכל לקוח/ה ופתרונות שירות בהתאמה אישית לכל צרכי המשלוח של בית העסק.

וזאת לצד יתרונות שירות נוספים המבוססים על יכולותיה של חברת שחף שליחויות לספק לכם את השירות המקיף והמקצועי ביותר בענף השליחויות בישראל.

מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מינימום 100 הזמנות בחודש

    או חייגו

    073-77-88-227