073-77-88-227

שירותים

משלוחים מהיום למחר

נדרשים לשירות משלוחים מהיר? רוצים להבטיח לעצמכם שירות משלוחים מקצועי ויעיל במיוחד? אצלנו ב-שחף שליחויות תוכלו ליהנות ממגוון שירותי שליחויות מהיום למחר.

אנחנו בחברת שחף שליחויות עוסקים ומתמחים במתן פתרונות שילוח והפצה ברמה הארצית, כאשר בין יתר השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא גם שירות ייעודי למטרות משלוח מהיום למחר. שירות זה מיועד לכל אילו מבינכם הנדרשים למסירת דבר משלוח בפרק זמן קצר, כאשר איסוף דבר המשלוח מנקדות המוצא נעשה ביום אחד ומסירתו מתבצעת כבר ביום למחרת.

מגוון שירותי שליחויות מהיום למחר

כאשר מדברים של שליחויות מהיום למחר, מדברים למעשה על מגוון רחב של שירותי שליחויות היכולים להתאים לכל צרכי המשלוח האפשריים, וביניהם:

 • שירות שליחויות מהיום למחר לצרכים משפטיים
 • שירות משלוחים לצרכי הפקדת כספים בבנקים
 • שירות משלוחים מהיום למחר לצרכי מסירת דבר דואר
 • שירות משלוחים מהיר לכל צורך עסקי
 • שירות משלוחים מהיום למחר בכל הארץ

ושירותי משלוחים נוספים היכולים להיעשות מהיום למחר, תוך התחייבות מלאה למסירת דבר המשלוח כבר ביום למחרת רגע האיסוף בנקודת המוצא.

משלוח מהיום למחר – למי זה יכול להתאים?

שירותי שליחויות מהיום למחר יכולים להתאים לעסקים קטנים וגדולים, חברות מסחריות וארגונים בכל תחום וענף. בין היתר השירות מותאם למשרדיהם של בעלי מקצועות חופשיים (עורכי דין, רואי חשבון, שמאי מקרקעין, יועצי השקעות וכדומה), הנדרשים למסירת דבר משלוח באופן ידני תוך דגש על זמני מסירה קצרים ככל הניתן. כמו כן, השירות מותאם לחברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי, בנקים וכדומה, הנדרשים למסירה/קבלה של דבר משלוח מהיר באופן ידני ובחלק מהמקרים גם מאובטח. לצד כל אלו, שירות משלוחים מהיום למחר יכול להתאים לכל בית עסק מקוון או פיזי המעוניין לייעל את חווית הקניה של קהל לקוחותיו ולספק להם את המוצרים השונים אותם הם רכשו אצלו בפרק הזמן הקצר ביותר.

כיום, ישנם לא מעט עסקים, חברות וארגונים הנדרשים לשירות משלוח מהיום למחר באופן תדיר וקבוע, זאת לצד עסקים קטנים ובינוניים הנדרשים לשירות משלוחים מסוג זה באופן תכוף אך לא רציף. בשני המקרים, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואנו נדע להתאים עבורכם את השירות על הצד ביותר.

מה היתרונות של שירותי שליחויות מהיום למחר?

שירות משלוחים מהיום למחר הוא למעשה שירות במסגרתו דבר המשלוח נאסף ביום מסוים בנקודת המוצא וכבר ביום למחרת הוא נמסר בנקודת היעד. שירות זה מספק לכם מספר יתרונות משמעותיים כגון:

 • ידיעה מלאה שדבר המשלוח שלכם מטופל בזמן ונמסר לנקודת היעד כבר ביום למחרת
 • מענה מקצועי למקרים בהם תדרשו למסירת דבר משלוח בפרק זמן קצר
 • עלויות סבירות ותעריפי משלוח הנקבעים בהתאם למרחק הפיזי בין נקודת האיסוף לנקודת היעד

ויתרונות נוספים ההופכים את השירות לאחד משירותי המשלוח הפופולאריים והמבוקשים ביותר בקרב מספר גדול של חברות, עסקים וארגונים.

מזמינים היום מקבלים מחר

משלוח מהיום למחר מיועד בין היתר לעסקים קטנים וגדולים המעוניינים למסור לקהל הלקוחות שלהם את המוצר אותו הם רכשו באמצעות שירות משלוחים מהיום למחר. באופן זה, בתי העסק יכולים להתחייב בפני הלקוחות על המסר השיווקי של מזמינים היום ומקבלים מחר ובתוך כך לשפר וייעל גם את חוויית הקנייה של לקוחות הקצה וגם ליהנות מיתרון יחסי בהשוואה למתחרים הישירים. המסר השיווקי של מזמינים היום מקבלים מחר, מקבל משנה תוקף כאשר מדובר בעסקים מקוונים (חנויות אונליין וכו') בהם קיימת חשיבות רבה לזמני האספקה של המוצרים לקהל הלקוחות. בעידן בו מתבצעות יותר ויותר עסקאות מקוונות בכל חודש מחדש, יותר ויותר בתי עסק מקוונים מנסים לייעל את מערך השליחויות שלהם על מנת לספק את המוצרים הנרכשים על ידי הגולשים בפרק הזמן הקצר ביותר.

אצלנו בחברת שחף שליחויות, תוכלו להבטיח לעצמכם שירות משלוחים מהיום למחר בפריסה ארצית עם למעלה מ-180 נקודות הפצה ברחבי הארץ לצד פתרונות שינוע והפצה של סחורות, מטענים ודבר משלוח מכל סוג ובכל גודל. ההתחייבות שלנו לאספקת משלוח מהיום למחר מבוססת בין היתר על מערך ההפצה הכלל ארצי שלנו ועל היכולות המקצועיות שלנו המתאפשרות בין היתר באמצעות צי רכבי משלוח של למעלה מ-55 רכבים מסוגים שונים ולמעלה מ-80 שליחים ברחבי הארץ בעלי ניסיון וידע בענף המשלוחים.

מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מינימום 100 הזמנות בחודש

  או חייגו

  073-77-88-227

  שירותים נוספים