073-77-88-227

שירותים

משלוחים לחנויות אונליין

העלייה המתמדת בהיקף העסקאות המקוונות, מחייבת גם אותך, בעל אתר מסחר אלקטרוני, לשים דגש על נושא שליחויות לחנויות אונליין, ובתוך כך, להבטיח ללקוחות הקצה שלך, חוויית קנייה טובה יותר.

מה החשיבות לזמני משלוחים לחנויות אונליין?

כאשר כל אחד ואחת מאיתנו רוכש מוצר מסוים ברשת האינטרנט, באמצעות אתר מכירות כזה או אחר, הצפייה הטבעית שלנו היא לקבלת המוצר בפרק זמן סביר, ולכן, קיימת חשיבות רבה לזמני שליחויות לחנויות אונליין. כבעלי אתרי מסחר מקוונים, אתם יכולים להבין שלנושא זמני המשלוח אותו אתם מציעים לקהל הלקוחות שלכם, ישנה חשיבות רבה בעיני הלקוח וחשוב שתתמקמו את הנושא בראש סדר העדיפויות של האתר.

מערך משלוחים ייעודי ל- eCommerce

כיום, יותר ויותר חברות משלוחים מובילות בתחומן, מאפשרת לבעלי אתרי eCommerce (מסחר מקוון) להסתייע במערך משלוחים ייעודי. מערך זה מאפשר ליקוט מהיר של פריטי המשלוח ומסירתו ללקוחות הקצה בפרקי זמן סבירים וקצרים ככל הניתן, כאשר התנאי הבסיסי ביותר לשירות משלוחים לחנויות אונליין הוא שירות משלוחים בפריסה ארצית.

איך עובד תהליך שליחויות לחנויות אונליין?

מאחורי כל חברת שליחויות לחנויות אונליין, חייב לעמוד מערך הפצה ארצי באמצעותו ניתן ליישם תהליך שליחויות לחנויות אונליין באופן יעיל ומקצועי, כאשר התהליך עצמו מבוסס על יכולת ממשית לאיסוף (ליקוט) פריטי המשלוח בנקודת המוצא ומסירתו ללקוחות הקצה בנקודת היעד הסופית. תהליכי שליחויות לחנויות אונליין מיושם בדרך כלל באמצעות מערכת ייעודית המותקנת במערכות המחשוב של חברת המשלוחים ובאמצעותה ניתן לנהל את התהליך באופן מבוקר וענייני.

למה כדאי לעבור למשלוחי E-Commerce עם חשף שליחויות?

שחף שליחויות היא חברת משלוחים המתמחה בתחום שליחויות לחנויות אונליין, כאשר מערך המשלוחים של החברה משלב בתוכו ממשקים ואינטגרציות המותאמים לצרכי ניהול מערך משלוחים לחנויות אונליין. לרשות החברה, ארבעה מחסנים לוגיסטיים בפריסה ארצית לצד למעלה מ-180 נקודות חלוקה בכל רחבי הארץ, כאשר השילוב ביניהם מאפשר לכם, בעלי חנויות מקוונות, ליהנות ממערך משלוחים מקצועי ויעיל לאורך כל הדרך.

משלוחים לחנויות אונליין – למי מתאים השירות?

משלוחים לחנויות אונליין הוא שירות משלוחים המיועד לכל סוגי אתרי המסחר הפועלים ברשת האינטרנט, תוך התאמת השירות לאופי וסוג המוצרים המשווקים באתר. ברוב המקרים, מדובר בשירות ייעודי לאתרי מסחר מקוונים עם היקף עסקאות גבוה ברמה היומית, הנדרשים לשירות המשלוחים ברמה הארצית.

דברים שחשוב לחפש בחברת שליחויות שמתמחה בשירותי שליחויות לחנויות אונליין

אם גם אתם נדרשים למערך משלוחים ייעודי לאתר המסחר המקוון שבבעלותכם, אנו ממליצים לכם להתייחס לכל אחד מהפרמטרים המקצועיים הבאים במסגרת החיפוש אחר חברת שליחויות המתמחה בשירות משלוחים לאתרי אינטרנט:

  1. פריסה כלל ארצית – על מנת להבטיח לעצמכם מענה מקצועי ויעיל לצרכי שליחויות לחנויות אונליין, קיימת חשיבות רבה ליכולותיה של חברת המשלוחים לספק את השירות ברמה הארצית, מצפון ועד דרום.
  2. התמחות בתחום משלוחים לחנויות אונליין – משלוחים לאתרי אינטרנט הוא תחום התמחות לכל דבר ועניין בענף המשלוחים, ולכן, חשוב לבחור בחברת משלוחים בעלת ניסיון בתחום והיכרות מעמיקה עם תחום המסחר האלקטרוני. באופן זה, תוכלו לייעל את תהליך השליחויות ולהבטיח ללקוחות הקצה שלכם את חוויית הקנייה המיטבית.
  3. פתרונות שירות לאורך כל הדרך – חברת משלוחים מובילה בתחום שליחויות לאתרי אינטרנט, יכולה להעמיד לרשותכם מגוון רחב של פתרונות שירות נלווים הכוללים בין היתר: שירות משלוחים מהיום להיום באזורים מסוימים, שירותי אחסנה לצרכי תפעול מערך המשלוחים ופתרונות נוספים הניתנים להתאמה פרטנית לצרכי המשלוחים שלכם.
  4. מערכת ייעודית לתפעול משלוחים לחנויות אונליין – חברת משלוחים מובילה בתחום השליחויות לאתרי אונליין, מספקת לכם מערך משוכלל של משלוחים המשלב בתוכו התקנת תוסף ייעודי לחנות המקוונת. באופן זה, קיימת סינרגיה בין פרטי המשלוח הנקלטים באתר לבין אילו שמקבלת חברת המשלוחים, ובתוך כך, ניתן לנהל ולייעל את מערך המשלוחים הייעודים שמוקם לכל חנות אונליין באופן נפרד במערך המשלוחים של חברת השליחויות.

מעבר לכל אלו, קיימת חשיבות רבה לרמת השירות והיחס האישי המוענק לכם כלקוחות החברה. למידע נוסף על שירותי משלוחים לחנויות אונליין בחברת שחף שליחויות אתם מוזמנים ליצור קשר ישיר כאן עם נציגי החברה.

מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מינימום 100 הזמנות בחודש

    או חייגו

    073-77-88-227

    שירותים נוספים