073-77-88-227

שירותים

חברת שליחויות לעסקים

שליחויות לעסקים הן שירות נחוץ לכל בית עסק בכל תחום ובכל סדר גודל, כאשר חלק מהעסקים נדרשים לשירות משלוחים באופן תדיר וקבוע וחלק מהעסקים נדרשים לכך מעת לעת. בשני המקרים, חשוב ששירות המשלוחים יהיה מיושם על ידי חברת משלוחים מובילה בתחומה, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן! אצלנו ב-שחף שליחויות, חברת שליחויות לעסקים בפריסה ארצית, תוכלו למצוא מענה מיידי, מקצועי ויעיל ביותר לכל צרכי המשלוח של בית העסק, וכל זאת ללא קשר לתדירות השליחויות הנחוצה לכם ולהיקף המשלוחים החודשי.

בניית מערך לקוחות אמין באמצעות חברת שליחויות לעסקים

עבור עסקים מסוימים בסדרי גודל שונים, המשלוח ללקוחות הוא חלק מחוויית הקנייה של הלקוח, לכן, יותר ויותר עסקים מבינים את החשיבות הנלווית לענף השליחויות בכלל ולשירותיה של חברת שליחויות מובילה בתחום. אצלנו ב-שחף שליחויות, לקחנו את תחום השליחויות צעד אחד קדימה ואנו מאפשרים למעשה לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות מפתרונות השירות המותאמים ביותר לצרכי המשלוח הרלוונטיים לגביו. באופן זה, אנו מייעלים את נושא המשלוחים של בית עסק כזה או אחר, ובתוך כך, תורמים את חלקנו לחוויה קנייה מוצלחת של לקוחות הקצה.

שחף שליחויות – כל היתרונות המקצועיים בדרך גם אליכם!

אנחנו בחברת שחף שליחויות, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות לאורך כל הדרך, כאשר בין היתרונות המרכזיים ביותר שלנו תוכלו למצוא:

 • מערך הפצה כלל ארצי – יש לנו למעלה מ-180 נקודות הפצה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום
 • מערך שליחויות מקצועי ומיומן הכולל למעלה מ-85 שליחים ויותר מ-55 רכבי שליחויות מכל סוג
 • 4 מחסנים לוגיסטיים בפריסה ארצית המשמשים אותנו לצרכי ליקוט ואחסנה של סחורות, מטענים ודברי משלוח כאלו ואחרים
 • מגוון רחב של שירותים מיוחדים במסגרת שירותי שליחויות לעסקים, החל מהפקדת כספים בבנקים, דרך איסוף ומסירת מכרזים ומסמכים משפטיים ועד לשירותי משלוח מאובטחים ושירותי שליח צמוד לכל משימת שליחות במהלך היום.
 • התמחות מקצועית בכל סוגי השליחויות, לרבות, שליחויות משפטיות, שליחויות לעסקים מקוונים (חנויות אינטרנט), שליחויות אקספרס מהיום להיום, שירות שליחויות לעסקים מהיום למחר ועוד
 • מוקד שליטה ארצי ממוחשב המאפשר לנו לדעת באופן המדויק ביותר היכן נמצא כל פריט משלוח בכל רגע נתון ובתוך כך לפקח את תהליך ההפצה באופן יעיל ומבוקר יותר

בנוסף לכל אלו, אנו בחברת שחף שליחויות, חברת שליחויות לעסקים בפריסה ארצית, מאפשרים לכם להסתייע בניסיון ובידע המקצועי העומד לרשותנו, באמצעותם תוכלו לייעל את מערך המשלוחים שלכם ולהפוך אותו לאמצעי מכירתי המשפר בצורה משמעותית את חוויית הקנייה של לקוחות הקצה שלכם.

האם שירות השליחויות שלנו מתאים גם לעסקים קטנים?

אנחנו אומנם מציבים סטנדרט חדש בתחום השליחויות לעסקים, אך אנו לא מוותרים על אף לקוח קטן. להיפך, אנו עושים הכול על מנת שגם לקוחות עסקיים קטנים יותר יוכלו ליהנות מהיתרונות המרכזיים שלנו ולהפוך את נושא השליחויות לחלק בלתי נפרד מבית העסק. אצלנו, אין חשיבות לגודל של הלקוח אלא רק לעצם העובדה שהוא הלקוח שלנו, ולכן, אנו מתחייבים לספק שירות מקצועי, מהיר ויעיל גם ללקוחות קטנים וגם ללקוחות גדולים יותר כאחד.

בנוסף, יש לנו את היתרון היחסי של חברת שליחויות לעסקים קטנים בפריסה ארצית, דבר המאפשר לנו להתחייב בפני לקוחות קטנים למשלוח מהיר ויעיל במיוחד גם במקרים בהם דבר המשלוח יוצא מנקודת מוצא רחוקה מנקודת המוצא.

חשוב לנו לציין שגם לקוחות עסקיים קטנים אצלנו נהנים מכל היתרונות ההופכים אותנו לחברת השליחויות המועדפת ביותר על לקוחות עסקיים גדולים, וביניהם, פריסה ארצית, שירות מהיר ומקצועי, פתרונות שילוח בהתאמה אישית וכדומה.

אנו מזמינים גם אתכם, בעלי עסקים קטנים וגדולים כאחד, להתרשם מיכולות הביצוע שלנו ברמה היומיומית, מהיקף המשלוחים המיושמים על ידינו מדי יום ולהצטרף למעגל הולך ומתרחב של לקוחות עסקיים מרוצים שכבר נהנים מפתרונות השירות שלנו ומכלל היכולות המקצועיות שלנו. כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר ואחד מנציגי השירות שלנו יידע להתאים לכם את צרכי המשלוח המותאמים ביותר לבית העסק שבבעלותכם.

מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מינימום 100 הזמנות בחודש

  או חייגו

  073-77-88-227

  שירותים נוספים