073-77-88-227

מאמרים

למה כדאי לעבוד עם חברת שליחויות בפריסה ארצית? כל היתרונות

למה כדאי לעבוד עם חברת שליחויות בפריסה ארצית? כל היתרונות

בחירה נכונה של חברת שליחויות, חשוב שתעשה בהתאם למספר פרמטרים מקצועיים, שאחד מהמרכזיים ביניהם הוא נושא אזורי השליחויות, כאשר ההמלצה הטובה ביותר היא לבחור בחברת שליחויות בפריסה ארצית. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא את כל היתרונות הנלווים להעסקתה של חברת שליחויות בכל הארץ.

כל סוגי השליחויות במקום אחד

חברת שליחויות ארצית הפועלת בכל רחבי הארץ, היא בדרך כלל חברת שליחויות המעמידה לרשותכם את כל סוגי השליחויות, דבר המאפשר לכם ליהנות ממענה מקצועי רחב היקף במקום אחד. באופן זה, תוכלו לסמוך על המיומנות המקצועיות של חברת השליחויות ולהבטיח לעצמכם שירות מקצועי ללא דופי.

מערך הפצה כלל ארצי

חברת שליחויות בכל הארץ היא בדרך כלל חברת משלוחים גדולה ואיכותית המפעילה עבור כלל לקוחותיה מערך הפצה כלל ארצי במסגרתו היא משנעת ומניידת משלוחים מכל סוג ובכל סדר גודל בכל רחבי הארץ. עובדה זו הופכת את שירותי החברה למקצועיים יותר ומהירים יותר וזאת בנוסף ליתרון מרכזי בכל הנוגע לתחום אבטחת ובקרת איכות, דבר המבטיח לכם תהליכי בקרה על כל משלוח אותו החברה מבצעת עבורכם.

מענה מידי גם בתחום משלוחים מהיום למחר

חברת שליחויות ארצית מספקת לקהל לקוחותיה מענה מקצועי ומיידי גם במקרים בהם נדרש לכם משלוח דחוף מקצה אחד של הארץ לקצה השני. עצם העובדה שמדובר בחברת משלוחים המתמחה בכל סוגי השליחויות שלרשותה מערך הפצה כלל ארצי, מקנה לה יכולות ממשיות למתן מענה מידי גם בתחום משלוחים מהיום למחר וזאת ללא קשר לסוג המשלוח והמסלול אותו הוא נדרש לעבור מנקדות המוצא לנקודת היעד.

יכולות לוגיסטיות ברמה הגבוהה ביותר

חברת שליחויות בפריסה ארצית, חייבת להיות בעלת יכולות לוגיסטיות מוכחות וברמה הגבוהה ביותר, לצורך מתן שירותי שליחויות בכל הארץ. עובדה זו מבטיחה לכם מענה מקצועי ויעיל גם בהיבטים נלווים לתחום השליחויות, לרבות, פתרונות אחסנה במידת הצורך, תהליכי מיון מקצועיים של פריטי המשלוח ועוד.

לצד היתרונות המופיעים לעיל, חברת שליחויות ארצית הפועלת בכל רחבי הארץ, מאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מעשיים בענף המשלוחים, וביניהם:

  • התחייבות לזמני אספקה קצרים בהתאם למסלול המשלוח וקווי ההפצה היומיים העומדים לרשות החברה
  • מערכי הפצה בהיקפים גדולים לכל סוגי השליחויות
  • מוקד שליטה כלל ארצי המעניק לכם יתרון משמעותי בתחום אבטחת ובקרת איכות
  • מעקב משלוחים בכל רגע נתון
  • פתרונות מעשיים למשלוחים מהיום למחר

ויתרונות שירות נוספים שהם פועל יוצא של שירות ויחס אישי לכל לקוח.

שחף שליחויות מציגה: סטנדרט חדש בתחום המשלוחים וההפצה בישראל

אנחנו בחברת שחף שליחויות עוסקים ומתמחים במתן שירותי שליחויות בכל רחבי הארץ תוך התמקדות במתן פתרונות הפצה מתקדמים המאפשרים לכם ליהנות מסטנדרט חדש בענף המשלוחים. לרשותנו, צי רכבים מסחריים המאפשר לנו לבצע שירותי משלוחים בכל סדר גודל בכל חלקי הארץ, זאת לצד מערך דו גלגלי המקנה לצוותים שלנו ניידות גבוהה במרכזי הערים הגדולות.

כחלק ממערך ההפצה הכלל ארצי שלנו, אנו מפעילים מוקד שליטה ארצי ממוחשב באמצעותו אנו מיישמים תהליכי בקרת איכות על כל שלבי האספקה, מרגע האיסוף בנקודת המוצא ועד לרגעי המסירה בנקודת היעד. כחברה דינמית וחדשנית בתחום המשלוחים, אנו שמים דגש מרבי על מתן יחס אישי לכל אחד ואחת מלקוחותינו, תוך ניהול קשרי לקוחות והיכרות מקדימה עם הצרכים המקצועיים של לקוחותינו בכל הנוגע לשירותי המשלוחים השונים המוצעים על ידינו. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף אלינו וליהנות מכל היתרונות הנלווים לעבודה שוטפת עם חברת שליחויות בפריסה ארצית.

מאמרים נוספים