073-77-88-227

מאמרים

חברת שליחויות מומלצת

חברת שליחויות מומלצת

מה הופך חברת שליחויות כזו או אחרת לחברת שליחויות מומלצת ומה חשוב לבדוק לפני ששוכרים את שירותיה של חברת שליחויות. כל התשובות לכל השאלות במקום אחד.

אם גם אתם מחפשים אחר שירותיה של חברת שליחויות מומלצת, אנו בהחלט ממליצים לכם לבחון את סוגי השירות השליחויות המוצעים לכם על ידי החברות השונות, להתייחס לאזורי המשלוח הנחוצים לכם וכמובן לבחון את היקף השירותים בהתאם לכל אחד מצרכי המשלוח הנדרשים לכם. כיום, כאשר מדברים על חברת שליחויות מומלצת מדברים בדרך כלל על חברת שליחויות בפריסה ארצית, דבר המאפשר לכם להסתייע במגוון רחב של שירותי משלוחים בכל נקודה ברחבי הארץ.

איזה סוגי שירותים מוצעים לכם על ידי חברת משלוחים מומלצת?

כל חברת שליחויות מומלצת מאפשרת לכם להסתייע במגוון רחב של שירותים המותאמים באופן מלא לצרכי המשלוח של בית העסק אותו אתם מנהלים. שירותים אלו יכולים להתאים לכל סוגי העסקים, החברות והארגונים בסדרי גודל שונים והם כוללים בין היתר מגוון רחב של פתרונות שילוח, וביניהם:

  • שירות משלוחים בפריסה ארצית
  • שירות משלוחים לאתרי מסחר מקוון
  • שירותי הפצה למסירת דבר משלוח/דואר
  • שירות שליחויות משפטיות
  • שירות הובלת סחורות ומטענים
  • שירותי אחסנה לדברי משלוח

ושירותים ייעודיים נוספים הניתנים להתאמה אישית לצרכי הארגון, החברה או בית העסק.

שימו לב – כל חברת שליחויות מומלצת, מאפשרת לכלל לקוחותיה ליהנות מכל סוגי השירותים המקצועיים המוצעים על ידה וזאת ללא קשר לגודלו של הלקוח/ה או היקף השליחויות הנחוצות לו ברמה השוטפת.

חברות שליחויות בארץ

שחף שליחויות – חברת שליחויות מומלצת בפריסה ארצית

שחף שליחויות היא חברה מובילה בתחום שירותי השליחויות ופתרונות השילוח. שירותי החברה חולשים למעשה על כל סוגי השירותים המקצועיים בתחום השליחויות בפריסה ארצית, משליחויות משפטיות ושליחויות לחנויות אונליין, דרך שליחויות לעסקים ומשלוחי אקספרס מהיום למחר או מהיום להיום ועד לשירותי אחסנה, הפצה ושירותי הובלת מטענים וסחורות בסדרי גודל שונים.

על מנת לספק לקהל לקוחותיה, המגיעים מכל תחומי המסחר, התעשייה והשירות, את השירות המקצועי, המקיף והיעיל ביותר בתחום השליחויות, חברת שחף שליחויות מעמידה לרשותכם מערך שליחויות מקצועי הכולל:

  • 4 מחסנים לוגיסטיים בסדרי גודל שונים בפריסה ארצית מצפון ועד דרום
  • למעלה מ-180 נקודות הפצה בכל רחבי הארץ
  • מערך של למעלה מ-80 שליחים בעלי ניסיון מקצועי מוכח בענף השליחויות
  • צי רחב היקף של למעלה מ-55 רכבי שליחויות מסוגים שונים

וזאת לצד מערכות מתקדמות מסוגן באמצעותם מנהלת החברה את האופרציה הנדרשת לתפעול מערך שליחויות כלל ארצי.

כל סוגי השירותים בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח

אחד מהנושאים המקצועיים המאפיינים ומייחדים את חברת שחף שליחויות והופכים אותה לחברת שליחויות מובילה ומומלצת, בא לידי ביטוי במעטפת השירות המוצעת לכל לקוח. מעטפת זו מבוססת על הידע, הניסיון והיכולות המקצועיות של החברה בכל הנוגע למתן שירותי שליחויות ופתרונות שילוח ברמה הארצית ועל המערכות הטכנולוגיות המתקדמות באמצעותן החברה מנהלת את מערך המשלוחים הכלל ארצי שלה.

מעבר לכך, מעטפת השירות נתמכת לאורך כל הדרך בליווי אישי מצד נציגי החברה, כאשר כל לקוח מקבל את המענה המיידי המותאם ביותר לצרכי המשלוח הנחוצים לו בכל רגע נתון. לצד כל אלו, חברת שחף שליחויות, מאפשרת לקהל לקוחותיה המגוונים להסתייע גם בשירותי משלוח מיוחדים הכוללים בין היתר: שירות משלוחים באמצעות שליח צמוד, שירות משלוחים מאובטח לצרכי מסירת דברי דואר מסווגים או רגישים ולצרכי ביצוע שליחויות להפקדת כספים וכדומה, זאת לצד שירותי משלוח המותאמים לצרכי הלקוחות על פי דרישה.

מאמרים נוספים