073-77-88-227

מאמרים

האם כל חברת שליחויות מתמחה בשירות שליחויות משפטיות?

האם כל חברת שליחויות מתמחה בשירות שליחויות משפטיות?

תחום השליחויות המשפטיות הוא אחד מתחומי העיסוק בענף השליחויות והוא כולל בתוכו מגוון רחב של שליחויות הנחוצות לצרכי איסוף ומסירה אישית של מסמכים משפטיים מכל סוג. תחום שליחויות זה, נחשב לתחום רגיש המחייב סודיות מוחלטת מצד חברת המשלוחים, זאת לצד היכרות מעמיקה של כל ההיבטים החוקתיים הנלווים לתחום והתחייבות למתן שירות מהיר, מקצועי ומהיר תוך עמידה בלוחות הזמנים הנחוצים ללקוחות הנדרשים לשירות שליחויות משפטיות.

חברת שליחויות משפטיות – מה חשוב לדעת?

מכיוון שהתחום שליחויות משפטיות הוא תחום ייחודי בענף המשלוחים, לא כל חברת משלוחים עוסקת ומתמחה בתחום שליחויות זה, ולכן, כאשר אתם נדרשים לשירותי שליחויות משפטיות, חשוב לבחור בשירותיה של חברת משלוחים העוסקת ומתמחה בנושא. באופן זה, תוכלו להבטיח לעצמכם שליחות משפטית העונה על כל ההיבטים הנלווים לתחום שליחויות זה, לרבות, שירות משלוחים בפריסה ארצית, מסירה אישית לצרכי קבלת אישור מסירה משפטית, משלוחי אקספרס, שירות שליח מסירה אישית צמוד ופתרונות שילוח נוספים הניתנים להתאמה אישית מלאה לצרכי השליחויות המשפטיות הנחוצות לכם.

מה נחשב לשליחות משפטית?

שליחות משפטית היא הגדרה כוללת לכל סוגי השליחויות במסגרתן מתבצע תהליך של איסוף ומסירה של מסמך משפטי כזה או אחר, ואין זה משנה אם מדובר במסמך המחייב אישור מסירה משפטית או כל מסמך חוזי אחר. שליחות משפטית נחוצה בעיקר למשרדי עריכת דין וחברות הנדרשות להעברת מסמכים חוזיים ו/או משפטיים לקהל לקוחותיהן, וביניהן, בנקים, חברות אשראי וביטוח, חברות נדל"ו וחברות נוספות הנדרשות באופן תדיר או מעת לעת למסור לידי לקוחותיהן מסמך משפטי ו/או כל מסמך חוזי אחר בעל השלכות משפטיות.

עלות שליחות משפטית

בפתח הדברים נציין שתעריפי השליחויות המשפטיות שונים מתעריפי המשלוח הרגילים, כאשר העלות המדויקת לגבי כל שליחות משפטית כזו או אחרת נקבעת בהתאם לפרמטרים מרכזיים כגון: דחיפות ומורכבות המשלוח, מרחק השליחות מנקודת האיסוף לנקודת המסירה, רמת האבטחה הנדרשת לצרכי השלמת תהליך המסירה, סוג המשלוח המשפטי: מסירה אישית או שליחות רגילה.

בחירת חברת שליחויות העוסקת ומתמחה בשליחויות משפטיות – כיצד?

על מנת להבטיח לעצמכם שירות מקצועי ללא דופי לצרכי ביצוע שליחויות משפטיות באופן תדיר או מזדמן, אנו ממליצים לכם לבחור בחברת שליחויות המספקת לכם מענה מקצועי לכל אחד מהפרמטרים המקצועיים הבאים:

  • ניסיון מעשי מוכח בתחום שליחות משפטיות
  • היכרות מעמיקה עם תחום השליחויות המשפטיות
  • שליחות משפטית בפריסה ארצית
  • מסלולי הפצה יומיים במסגרתם פועל שליח משפטי
  • התחייבות לזמני מסירה קצרים ככל הניתן
  • שליח מסירה אישית צמוד במידת הצורך

מהי מסירה אישית בתחום השליחויות המשפטיות?

מסירה אישית מהווה אסמכתא משפטית לכל דבר ועניין והיא נדרשת לצרכי ווידוא מסירה לנמען, כאשר תהליך המסירה מחייב מהשליח קבלת חתימה על גבי אישור המסירה אותו הוא מעביר חזרה לשולח. בנקודה זו חשוב לציין שישנם מצבים בהם הנמען מסרב לחתום על גבי טופס האישור ויש לכך השלכות משפטיות אותן חברת השליחויות חייבת להכיר ולהעניק מענה מקצועי למקבלי השירות. לפיכך, כאשר אתם בוחרים חברת שליחויות בתחום השליחויות המשפטיות, חשוב לוודא שמדובר בחברת משלוחים מקצועית ומנוסה המכירה היטב את תחום השליחויות המשפטיות על כל היבטיו.

מחפשים אחר חברת שליחויות משפטיות בפריסה ארצית? אצלנו ב-שחף שליחויות תוכלו להבטיח לעצמכם סטנדרט חדש גם בתחום השליחויות המשפטיות ולהסתייע במערך שליחויות כלל ארצי המתמחה במתן שירותי שליחות משפטיות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך מתן שירות אישי המותאם לצרכי הלקוחות העסקיים שלנו.

 

מאמרים נוספים